Marek Ślusarczyk

Marek Ślusarczyk

Szkoleniowiec

Absolwent AWF Katowice na kierunku fizjoterapia. Doświadczony trener personalny oraz instruktor kettlebell. W pracy z klientami stawia na osiąganie wymiernych wyników sportowych pamiętając o ciągłym dbaniu o jakość i poprawę wzorców ruchowych, jak również o profilaktykę kontuzji.

Interesuje się przede wszystkim przygotowaniem motorycznym oraz jako fizjoterapeuta pracą na tkankach miękkich. Nieustannie podnosi swoje kompetencje poprzez uczestnictwo w szkoleniach, konferencjach oraz warsztatach takich jak: NCSC (EPI), Anatomy Trains, Fascia as a sensory organ (R. Schleip), Terapia punktów spustowych, Kinesiotaping, Kształtowanie motoryczne w ujęciu funkcjonalnym, Ocena funkcjonalna FMS, Y-Balance Test, Strategie odżywiania w sporcie wyczynowym (Uwe v. Renteln), Evidence Based Nutrition.

Prywatnie pasjonat wycieczek górskich, sportów ekstremalnych oraz sportów walki.

Prowadzone zajęcia:

Karol Paś

Karol Paś

Szkoleniowiec

Trener CrossFit Level 1, Trener Kettlebell, Trener Personalny. Od lat związany z treningiem siłowym. Szuka metod prowadzących do maksymalnego rozwoju z wykorzystaniem jak najprostszych środków. Jest zwolennikiem budowania solidnych podstaw. Wykorzystując ćwiczenia funkcjonalne skupia się na ogólnej poprawie zdrowia i poziomu sprawności podopiecznych. Kładzie mocny nacisk na dobór ćwiczeń eliminujących słabe strony ćwiczących.

Do osobistych zainteresowań sportowych należą w szczególności sporty zjazdowe - Enduro MTB i narciarstwo, a także koszykówka i podnoszenie ciężarów. Metodyka treningowa zawodników, jak również wiedza o sprzęcie potrzebnym do ich wykonywania, to jego główna pasja.

Prowadzone zajęcia:

Mariusz Furmanek

Szkoleniowiec

Doktor nauk o kulturze fizycznej, wykładowca AWF Katowice, fizjoterapeuta, nauczyciel Wychowania Fizycznego. Instruktor wielu dyscyplin sportowych m.in. pływanie, kajakarstwo, snowboard SITS, fitness, instruktor odnowy biologicznej i masażu (specjalizacja masaż sportowy), instruktor Indoor Cycling Evolution federacji włoskiej (E.F.A.). Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe. Obecnie słuchacz studiów podyplomowych: Przygotowanie Motoryczne w grach zespołowych. Uczestniczył w wielu międzynarodowych szkoleniach i seminariach z zakresu treningu funkcjonalnego i przygotowania motorycznego. Ukończył m.in. TRX Group suspension training, PNF podstawowy, S-E-T Therapy Master System - obecnie REDCORD, kinesiology taping.

Doświadczenie w prowadzeniu zajęć grupowych zdobył pracując ze studentami i sportowcami podążając za mottem „ucząc innych sami się uczymy…”

Swoją pasję - SPORT łączy z pracą zawodową prowadząc badania naukowe w zakresie propriocepcji, treningu funkcjonalnego, kontroli motorycznej oraz szeroko pojętej diagnozy motoryczności człowieka.

Prowadzone zajęcia:

Martyna Depta

Szkoleniowiec

Trener personalny, masażysta, trener CrossFit Lvl1, instruktor fitness, TRX i Indoor Cycling. Czynna zawodniczka klubu podnoszenia ciężarów LSSS Maków Mazowiecki, gdzie trenuje pod okiem trenera kadry narodowej. W 2016 roku zdobyła złoty medal na Młodzieżowych Mistrzostwach Śląska.

Jest wzorem zdrowego odżywiania się i stylu życia. W pracy trenera wykorzystuje zdobytą widzę i doświadczenie w celu ułożenia najbardziej optymalnego planu treningowego oraz żywieniowego dla sprostania oczekiwaniom klientów. W zajęciach grupowych stosuje ćwiczenia siłowe oraz wytrzymałościowe, które efektywnie wspomagają pracę nad rzeźbą sylwetki oraz utratą zbędnych kilogramów.

Posiada certyfikowane umiejętności z zakresu: Step Aerobiku, Aerobiku Klasycznego, Pilatesu oraz Rolowania

W trakcie treningów łączy ciężką pracę i dyscyplinę z humorem i dobrą zabawą. Swoją pasją i charyzmą zmotywuje do ćwiczeń każdego.

Prowadzone zajęcia:

Adam Herman

Adam Herman

Szkoleniowiec

Doświadczony trener personalny, licencjonowany instruktor zajęć grupowych z wykorzystaniem taśm TRX, instruktor wielu innych form zajęć grupowych. Specjalizuje się w treningu funkcjonalnym, w szczególności w treningu w podwieszeniu i poprawianiu funkcji poprzez trening podnoszenia ciężarów. Jako pierwszy w Polsce ukończył kurs instruktorski drugiego stopnia – "TRX® Sports Medicine Suspension Training Course”.

Ukończył również Szkolenie Olympic Weightlifting pod okiem trenera kadry narodowej i kadry olimpijskiej Ireneusza Pepłowskiego.

W treningu personalnym wraz z osiąganiem celu treningowego skupia się na aspekcie zdrowotnym i przygotowaniu motorycznym. Jego zainteresowania to dwubój olimpijski, trening funkcjonalny w przygotowaniu pod różne dyscypliny sportu.

We własnym rozwoju, jak i w prowadzeniu swoich podopiecznych, stawia na przekrojowość i ogólną sprawność.

Prowadzone zajęcia:

Tomasz Cybulski

Tomasz Cybulski

Szkoleniowiec

Od lat łączy świat informatyki ze światem sportu, biorąc udział w projektach informatycznych związanych ze sportem. Mocno związany ze środowiskiem piłki nożnej. Jest wielokrotnym medalistą Akademickich Mistrzostw Polski i Śląska w futsalu.

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach na kierunkach Informatyka i Ekonometria oraz Zarządzanie - specjalność biznes elektroniczny. Obecnie pracownik Biura Promocji i Nowych Mediów Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach oraz współtwórca internetowego dziennika dla trenerów piłki nożnej - ProTrainUp. Półfinalista ogólnoświatowego konkursu Google Online Marketing Challenge. Certyfikowany Specjalista ds. monitorigu i analizy Internetu Brand24

Prowadzone zajęcia: